—По оценкам экспертов при нормальном оргазме человек теряет в среднем 112 килокалорий. При симуляции оргазма теряется 315 килокалорий.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

прастітутки хмельницький, сутичка за майбутнє. глава 2, прастітутки сокаля.

Магнітне поле, якою б сили воно не було, не могло вплинути на здатності Чифтен до комунікації. Так що Андрій ні скільки не здивувався, коли портативний пристрій зв'язку, приховане в кутку ніші ожило і почувся голос Вітте.

- Капітан, сила гравію-магнітного поля збільшилася. Я зовсім не можу рухатися.

- Де ти зараз? - Запитав він.

- У секції 6-45. Мене притискає до підлоги.

- Хто б не напав на нас, вони скоро з'являться, - сказав Андрій. - праститутки чернигов Мабуть, ось-ось переріжуть корпус. Тому і посилили поле, щоб для надійності скувати будь-якого, хто надумає чинити опір. Тримайся мила. Як тільки вони увійдуть, поле буде відключено.

- Прикро, що я не добралася до зброї.

- Можливо, це й на краще, - заперечив Андрій. - Ми не знаємо скільки нападників і яка їхня підготовка. Якщо виявиш опір, вони тебе, точно знищать. Мені б цього не хотілося. А так, може і не чіпатимуть тебе.

Радімцев ще покопався в схованці прастітутки сокаля і витягнув важку сумку. З неї він витягнув двадцатізарядний пістолет - кулемет «Штурмовик», пару обойм до нього і портативний керуючий модуль ДМУ-114. Коли загарбники відключать своє поле, він зможе управляти всіма системами корабля звідси і буде цим недоносків «хороший» такий сюрприз.

Минуло десять виснажливих хвилин. І ось, Вітта повідомила:

- Поле відключено. Я встаю ... Чую шум. Сюди йдуть.

Андрій активував ДМУ-114 і проектор, вбудований прастітутки хмельницький в прилад тут же висвітлив кілька голограм. Зображення передавалося з відеокамер спостереження, замаскованих в стінах і стелі. До рубки управління наближалися троє. З ніг до голови закуті в чорну поліровану бронеформу найманців 7-го Кластера. Озброєні енергобойнікамі і плазмореза.

Радімцев скривився. У нього, вже був неприємний досвід спілкування з покидьками з цієї організації. Безпринципні мерзоти, за гроші готові зробити, що завгодно. Чорт, як же вони виявили його праститутки чернигов зореліт, самі залишившись непоміченими? Це питання, як і раніше не давав капітанові спокою. Як правило, захоплення гравію-магнітним полем передувала гонитва. Вияви Радімцев цих сволот своєчасно, він міг би поборотися і навіть, швидше за все, зміг би піти від погоні. Як говоритися, не вперше. Але в цей раз сталося, щось неймовірне. Його взяли, немов він не досвідчений звездолётчік, а жовторотий молодик. І був ще одне важливе питання: хто стоїть за цим нападом? Найманці 7-го Кластера прастітутки сокаля НЕ пірати, і просто так ні на кого не нападають. Їх діяльність - виконання конкретних замовлень, а послуги недешеві. Зрозуміло, що тут вони через вантаж нових фембот. Щось не склалося з секретністю у баварсійцев і стався витік інформації. Що ж, почекаємо, подивимося.

Але на підході до рубки загарбників чекав сюрприз. Одна із секцій на стелі відкрилася і вискочив з замаскованого гнізда автоматичний енергобойнік відкрив вогонь на поразку. Найманець крокував першим, прастітутки хмельницький пару раз судорожно сіпнувся і повалився на підлогу. За його броні шалено витанцьовували сині і фіолетові спалахи. Але двоє інших загарбників, треба віддати їм належне, зреагували на небезпеку миттєво. Впавши на одне коліно, вони відкрили одночасний вогонь по атакуючому їх влаштування. Стеля огорнуло жовтуватим димом, а енергобойнік розлетівся на всі боки феєрверком іскор і палаючих уламків. Підійшовши до товариша, найманці оглянули його. Той слабо ворушив: завдяки чудовій праститутки чернигов броні він уникнув загибелі, але на ноги встане не раніше ніж через годину.

Радімцев перемкнув увагу на іншу голограму. Ще троє найманців крокували по коридору в бік вантажного відсіку. Найвищий з них, явно лідер, йшов впевнено, цілеспрямовано. По дорозі ця друга трійця натрапила на Вітте. Дівчина стояла посеред коридору і спокійно чекала, коли загарбники наблизяться. Ватажок дав знак, щоб Вітте взяли на приціл. Важкі енергобойнікі двох супроводжували піднялися, стовбури прастітутки сокаля загрозливо попрямували в сторону дівчини. Ватажок зрушив два замикача біля шиї і його каплевідний шолом розділився на чотири частини, після чого кожен фрагмент зник в корпусі бронеформи.

Чоловік не був знайомий Радімцеву, але при першому ж погляді, життєвий досвід капітана підказав йому, що цей тип вкрай небезпечний. На вигляд років 40-45. Чорні волосся зібране в тонкий пучок на маківці, в іншому ж весь череп гладко поголений. Лоб високий, брови зрушені, ніс тонкий прастітутки хмельницький аристократичний, з горбинкою. Погляд темно-карих очей пронизливий, вовчий і видає неабиякий розум їх власника. Губи тонкі і вигнуті так, немов до них навічно пристала іронічно-зла посмішка. Усов найманець не носив, зате міг похвалитися чепуристої борідкою-еспаньйолкою. По зовнішності це міг бути марсаліец або латинос-бразіліант або мехиканос.

- Так-так, що тут у нас? - Сказав ватажок, неспішно обходячи Вітте і оглядаючи її з усіх боків.

- Ви незаконно вторглися праститутки чернигов в приватні володіння, - заявила дівчина, абсолютно без всякого страху дивлячись на озброєних загарбників.

- О как! - Ватажок розреготався. - А ми й не знали. Добре, що просвітила нас, мила. Як тебе ...

- Моє ім'я Вітта.

- Чудово, - ватажок схрестив на грудях руки. - Ім'я - це добре. Набагато приємніше розмовляти з тим, у кого є ім'я. Ну, а тепер скажи, Вітта хто ти і що тут робиш?

- Моє завдання доставити вантаж фембот до позначеної прастітутки сокаля кінцевої точки маршруту.

- І що ж, ти займаєшся цим зовсім одна?

- Як бачите, сер ... сеньйор, містер ...

- Кат, - сказав з посмішкою ватажок. - Просто, називай мене Кат.

- Добре ... Кат. Я одна, як самі бачите і всього лише, виконую роботу по перевезенню.

- Недобре обманювати, ай-ай, - похитав головою найманець, погладжуючи хромовану поверхню свого енергобойніка. - У нас є інша інформація. Власник цього зорельота Андрій Радімцев прастітутки хмельницький славорусс з планети Радонеж з сектора ЗФВС. Служив в регулярних частинах планетарного десанту, потім переведений у військову розвідку. Три роки тому пішов у відставку. Зараз займається приватним візництвом. Це коротко, щоб не втрачати час. Де зараз людина, про якого я тільки що розповідав?

- Ви говорили про мого господаря, - кивнула Вітта. - Але його немає на борту.

- У нас пройшла інша інформація, - вишкірився Кат. - Капітан Радімцев покинув колонію Викто-16 праститутки чернигов і від місця зльоту до цієї точки простору ніяких зупинок не було. Так, де капітан?

Кат наблизився до Вітте і знову оглянув її з ніг до голови. Піднявши зброю, він тицьнув їм між пружних повних грудей дівчини.

- А ти, гаряча штучка, як я подивлюся. І напевно, дуже дорога своєму капітанові. Може, якщо я і мої хлопці побавитися з тобою трохи, він явить себе?

Вітта нічого не відповіла. Але, в комунікаторі, щось клацнуло і почувся її голос:

- прастітутки сокаля Що робити, капітан?

- Виконай все, що вони хочуть, - відповів Андрій. - Я думаю, вони не стануть стріляти. Потім, нехай забирають фембот, якщо вони їм так потрібні і прибираються під три чорти.

- Добре, капітан, - Вітта захихотіла. - А ревнувати не будеш?

- Ревнощі дурне і непрактично почуття. Забула?

Поки йшла розмова Кат уважно спостерігав за Вітте. І хоча губи її не ворушиться, а особа зберігало спокійне і байдужим виразом заминка, пауза прастітутки хмельницький все йому підказали.

- Так-так, - посміхнувся Кат. - Я так розумію, тільки що ти радилася з господарем, що тобі робити. Куди у тебе вбудований комунікатор? В голову, в шию? Втім, неважливо. Що він сказав?

- Я готова доставити вам стільки задоволення, скільки необхідно, - сказала Вітта. - Натомість, ви не завдаєте майну капітана ніякої шкоди, вантаж можете спокійно забрати і після покинути корабель.

- Умови значить, капітан мені ставить, - тихо і зло праститутки чернигов сказав Кат. - Ну ладно ...

Він раптом схопив Вітте за волосся і різко відігнув їй голову назад.

- Ну давай, веди мене в кімнату капітана. Влаштуємо йому видовище прямо на його ліжку з його сучкою.

Каюта була просторою, але більшу її частину займала величезна ...                                          Читати далі